Առևտրի պալատի տնօրենների սեմինար Միլանում
✨CCI France Armenia-ի տնօրեն Վիկտոր Վարինը Միլանում մասնակցել է Եվրոպական գոտու CCI FI-ի տնօրենների սեմինարին՝ 24 այլ տնօրենների ներկայությամբ։ Միջոցառմանը ներկա էին նաև Մաղրիբի և Ճապոնիայի CCI FI-ի տնօրենները։
Միջոցառումը հնարավորություն ընձեռեց կիսվելու փորձով և լավագույն փորձառությամբ, ինչպես նաև մտքեր փոխանակելու մեր կազմակերպությունների մշտական կատարելագործման վերաբերյալ, մասնավորապես՝ նմանատիպ չափերի պալատներից կազմված աշխատանքային խմբում:
?? Մեզ համար մեծ պատիվ էր հյուրընկալվել Ֆրանսուա Բոննեի կողմից Միլանում Ֆրանսիայի գլխավոր հյուպատոսությունում՝ CCIFI -ի ներկայացուցիչների հետ կոկտեյլ երեկույթին։
? Խորին շնորհակալություն Սեսիլիին, Գրետային, Լիլիանային և CCI France Italy-ի ողջ թիմին կատարյալ կազմակերպման և բացառիկ ընդունելության համար, ինչպես նաև Սիլվիին սեմինարի օրինակելի կազմակերպման համար։
?? Նոր հանդիպումներ, փոխանակումներ և համագործակցություններ՝ հաջորդ տարի Բուդապեշտում:
![[Translate to Arménien:] [Translate to Arménien:]](/fileadmin/_processed_/b/8/csm_seminairedirecteur__1__c6dfbd5c9f.jpg)
![[Translate to Arménien:] [Translate to Arménien:]](/fileadmin/_processed_/e/1/csm_seminairedirecteur__2__dd15e547b6.jpg)
![[Translate to Arménien:] [Translate to Arménien:]](/fileadmin/_processed_/6/7/csm_seminairedirecteur__3__f3cd17ac19.jpg)